...
Sepet

Sertleştirici Kremler

Açıklama

Sertleşme Sorunu Neden Yaşanır?

  Sertleşme sorunu neden yaşanır sorusunun bir çok cevabı vardır. En çok görülen sebepler strese bağlı psikolojik nedenler, aşırı kilo , diyabet (şeker hastalığı) gibi sebeplerdir. Vücutta nikrit osit seviyesinin düşmesiyle penise kan akışı sağlayan damarlarda incelme görülür, bu incelme ile penise yeterli kan akışı sağlanamaz ve kişide sertleşme sorunu ortaya çıkar. Tadalafil ve sildenafil gibi bitki maddeleri penis bölgesindeki kan akışını düzenleyerek kişi de ereksiyon yaşanmasını sağlar. Kalp rahatsızlığınız yoksa ürünün hiç bir zararı yoktur. Kalp rahatsızları sertleşme sorunları için hap kullanımı önerilmez. Bu durumda etkili sertleştirici kremler mevcuttur sayfamızdan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.


 Sertleştirici Kremler:  

İçeriğindeki etken maddelerle penis bölgesindeki kan akışını düzenleyerek rahatlama yoluyla ereksiyon (sertleşme) yaşanmasına yardımcı olan krem türleridir. Sertleşme sorunu yaşayan, hap gibi ürünleri kullanamayan hastalar için geliştirilmiştir.

Model: MX013
Maxman Gold Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinden Gold olanıdır. Penis sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp seans uygula..
179,00TL
Model: EN01
Enlarging Penis Sertleştirici Krem: Cinsel ilişki sırasında sertleşme sorunu yaşayan bireyler için geliştirilmiştir. İçeriğinde ki etken maddeler sayesinde kan akışını düzenleyerek kişide rahatlama sağlar, bu durum ereksiyon (sertleşme) olmanıza yardımcı olur.Ürünümüz orjinal ve garantilidir.Ku..
95,00TL
Model: KOS01
Kolossal Penis Büyütme Etkili Sertleştirici Krem: Cinsel ilişki sırasında sertleşme problemi çok sık rastlanan bir sorundur. Kolossal krem, sertleşme sorununuza yardımcı olurken düzenli kullanımda bir kutu bitiminde 2-4 cm arası büyüme gösterir.Kullanım Şekli: İlişkiden 20 dakika önce peni..
99,00TL
Model: MXB04
Maxman Blue Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinden Blue olanıdır. Penis sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp seans uygula..
89,00TL
Model: MXMN04
Maxman Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinin bulunduğu fırsat paketidir. Penis  sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp..
260,00TL
Model: MXN02
Maxman Naturel Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinden Naturel olanıdır. Penis sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp seans ..
89,00TL
Maxman Büyütücü Sertleştirici Red
Yeni Sıcak
Model: MXR03
Maxman Red Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinden Red olanıdır. Penis sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp seans uygulama..
89,00TL
Model: MXG01
Maxman Gold Büyütücü Sertleştirici Krem: Sertleşme sorununuzu çözerken düzenli kullanımda büyütücü özelliği olan bir kremdir.  Maxman serisinin 4 çeşidinden Gold olanıdır. Penis sağlığı için etkili bir ürün olup cinsel hayatınızı düzene sokacaktır. Büyütücü özelliği için 4 tüp seans uygula..
89,00TL
Model: V-AC01
V-Activ Cinsel Güç Performans Kremi: Sertleşme sorunu yaşayan bireyler için uygun bir üründür. Ereksiyon (sertleşme) olmanıza yardımcı olurken içeriğindeki vitaminlerle bölgeyi besler.Ürünümüz orjinal ve garantilidir. Kullanım Şekli: İlişkiden 20 dakika önce nohut büyüklüğünde kremden..
89,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)